Novoroční soutěž + PF 2016 (hromadný mail) [DEADLINE EXTENDED !]

UPDATE: Deadline prodloužena do 16.3.2016 23.59 aby nekolidovala s deadline workshopu !

Vážení a milí HuBraMáci, HuBraMačky, HuBraMačata, příznivci a sympatizanti,

vzhledem k velmi omezené publikační aktivitě naší komunity na stránkách hubram.cz jsme se rozhodli ji trochu podpořit. S postupujícím časem jsou HuBraM trička už ošoupaná a noví členové se minulé tričkiády (poslední proběhla 2013) ani neúčastnili. Takže každý, kdo napíše smysluplný zápisek týkající se problematiky funkčního mapování mozku, bude mít na tričko slevu a autor nejlepšího příspěvku obdrží trofej s tematikou HuBraMu. Vzhledem k tomu, že cena triček závisí na počtu objednaných kusů a jejich výroba nějakou dobu trvá, budou vzaty v potaz jen příspěvky zaslané do 10.3.2016 23:59 včetně. Předání proběhne na tradičním fMRI workshopu v Olomouci 7. a 8. dubna.

Počet triček, velikost a preferenci jednostranného potisku jen na hrudi (bude se realizovat jen pokud se sejde dostatečný počet zájemců - n>=10), a ev. i informaci, že chcete chcete trička a již teď víte, že nic nebudete publikovat pošlete co nejdříve na moji adresu jirka plus trička2016 zavináč hubram tečka cz (slova plus, zavináč a tečka nahraďte příslušnými symboly).

s přáním všeho nejlepšího v začínajícím roce 2016

Jiří Keller

P.S.: příspěvky pokud možno neposílejte mejlem ale nahrajte je přímo editačním systémem. Pokud byste měli problémy s editačním systémem, rád poradím.